Partneři akademie

Je česká rodinná firma zaměřená na oblast komerční bezpečnosti. Na trhu je již 29 let.
Patří mezi důležité poskytovatele komerčních bezpečnostních služeb v ústeckém regionu. Poskytováním služeb technického střežení PCO rozšířili svou působnost i na ostatní regiony České republiky.
Mezi zákazníky patří firmy malého a středního i velkého rozsahu, zahraniční společnosti a jejich dceřinné podniky v České republice, ale také majitelé rodinných domů, bytů či garáží.

Více informací naleznete na webových stránkách www.heros.cz 

Internetová televize. Unikátní přenosový vůz. Živé přenosy na míru. Vlastní televizní studio. Profesionální odbavovací pracoviště.
Livesignal TV poskytuje služby v oblasti internetového streamování a televizního vysílání. Zaměřuje se především na firemní propagaci na míru svým klientům, a dále na širokou škálu přenosů od sportovních utkání po kulturní eventy, večírky, či businessové happeningy. Livesignal TV je přesvědčen o širokých možnostech využití své technologie, díky které je schopen efektivně propagovat téměř cokoliv.

Více informací zjistíte na webových stránkách: www.livesignal.tv 

Firma zabývající se daňovým poradenstvím se sídlem v Chomutově. 

Daně Šantora, s.r.o. 
Poděbradova 1163, Chomutov
IČ: 06850596
DIČ: CZ06850596

Rádi bychom vám představili společnost EKONOM-SERVIS CV v.o.s., jejíž prostřednictvím usilujeme o to, abychom vám zpříjemnili a zefektivnili činnosti, při kterých se setkáváte ve svém podnikání s potřebami účetních, daňových, auditorských a právních služeb. Snažíme se vám předat vyčerpávající informace o sobě, o svých zásadách i o našem přístupu k vám, neboť se domníváme, že otevřenost v obchodních záležitostech je důležitá pro budování úspěšného vztahu mezi námi a klientem. Jsme přesvědčeni, že vzájemná důvěra je základním předpokladem v naší podnikatelské činnosti.

EKONOM-SERVIS CV v.o.s.
Husova 4798, Chomutov
IČ: 25481851
DIČ: CZ25481851 

www.escv.cz

Společnost Michal Koblížek - PROKA s.r.o. provádí projektovou činnost ve výstavbě.