Florbalová akademie PERKMON 2021

Zde najdete informace o 4. ročníku Florbalové akademie PERKMON! 

Pozor! Naši florbalovou akademii jsme pro příští rok proměnili v polokemp! Tato netradiční forma spočívá v tom, že od pondělí do středy bude probíhat jako příměstský tábor (každý den od 7:30 do 15:30), od středečního večera, kdy proběhne tradiční opékání s rodiči, do pátku formou celodenního kempu s přespáním. Na děti bude čekat osm trenérů, kteří jsou připraveni se malým sportovcům věnovat na 100 %. Jako každý rok nás v průběhu týdne budou čekat návštěvy osobností českého sportu, kromě florbalu si opět užijeme i další hry a chybět nebude ani čas strávený vodními hrátkami.

Nově spolupracujeme s mladou, šikovnou designerkou dory_cizko, která mimo jiné působila jako produkční značky Nike. Dory je autorkou nejen našeho nového loga, navrhla nám také slušivý letní outfit, který stojí za to mít. Tento PERKMONset lze zakoupit za zvýhodněnou cenu v rámci cenových balíčků (viz níže), nebo si jednotlivé kusy oblečení můžete objednat samostatně. Velikostní tabulka Vám bude odeslána po objednání. 

Akademie je určena pro dívky od roku narození 2006 do 2014 a pro chlapce v rozmezí ročníků narození 2006 až 2014. Výjimka možná pouze dohodou. V takovém případě napište e-mail. 

Vedoucí: Karel, Vanda, Péťa, Makyna, Tadeáš, Alexa, Šrámis, Důša

Kapacita: 30 dětí (24 hráčů + 6 brankářů)

Termín: 9. srpna - 13. srpna 2021

pondělí - středa: každý den od 7:30 - 15:30, poté středa 19:00 až pátek 15:30.

místo konání: Základní škole Akademika Heyrovského v Chomutově. 

místo přebírání dětí: u vchodu do tělocvičny (děti si vyzvedávají rodiče, každou další variantu je nutné předem ohlásit vedoucímu akademie)

snídaně, obědy, večeře: Hřebíkárna (v ceně: polévka, hlavní jídlo, pití), 

ubytování v hotelu na Hřebíkárně

Cena: dle balíčku

 • Mini: 3 750 Kč
 • Standard: PERKMON set oblečení pro běžné nošení - originální design od dory_cizko (bavlněné triko s jedinečným potiskem, kraťasy, kšiltovka) 4 999 Kč (DOPORUČUJEME!)
 • Premium: PERKMON set oblečení pro běžné nošení - originální design od dory_cizko (bavlněné triko s jedinečným potiskem, kraťasy, kšiltovka) + Jestřábí oko (na konci kempu každý trenér zhodnotí účastníka formou videa) 5 199 Kč

Platbu, prosím, uhraďte co nejdříve. Dle data úhrady platby budou účastníci seřazení do pořadí!

Program:

Pro děti jsme připravili sportovní program zaměřený nejen na florbalové aktivity. Kromě plně vybavené tělocvičny Základní školy Akademika Heyrovského v Chomutově navštívíme např. Bezručovo údolí, Kamencové jezero a užijeme si HEROS NIGHT.

Pitný režim po celý den zajištěn, vlastní láhev s sebou.

Důležité vybavení:

hráči- vlastní florbalka, brankáři- vlastní výstroj, kartička zdravotního pojištění, batůžek, sportovní obuv-tenisky do tělocvičny, tenisky na ven, sportovní oblečení do tělocvičny i na ven, mikina, pláštěnka, pokrývka hlavy, lahev na pití. 

Storno poplatky

  • Při zrušení účasti dítěte do konce dubna, vrací se 90 % z uhrazených plateb.
  • Při zrušení účasti dítěte do konce května, vrací se 75 % z uhrazených plateb.
  • Při zrušení účasti dítěte do konce června, vrací se jen 25 % z uhrazených plateb.
  • Po těchto termínech pouze individuální dohody (náhrada účastníka)

V případě jakýchkoli dotazů pište na email perkmonacademy@gmail.com.