Karel Šantora 

Vystudoval obor Zdanění a daňová politika na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Karel Šantora nastartoval svou florbalovou kariéru jako hráč v Domě dětí a mládeže, odkud se přesunul do florbalového klubu FbC 98 Chomutov, nyní známého pod názvem Florbal Chomutov. Do brány zaklekl až ve třinácti letech. Svůj první větší úspěch slavil jako dorostenec v roce 2013, kdy s výběrem Ústeckého kraje postoupil až do finále, které se hrálo v O2 aréně a získal stříbrnou medaili. Direktoriátem turnaje byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje a členem ALL-STAR týmu turnaje. Jako juniorovi se mu podařilo s Chomutovem postoupit do nejvyšší juniorské soutěže. V roce 2014 se poprvé objevil v dresu Chodova formou střídavého hostování. Rok poté na Chodov přestoupil a stal se brankářem v současnosti nejlepšího florbalového mužského týmu v České republice.

Byl členem širšího kádru juniorské reprezentace České republiky v letech 2013-15.

V roce 2016 se mu s Chodovem podařilo vyhrát Superfinále florbalu a stal se prvním Chomutovanem v historii, kterému se to podařilo.

V roce 2017 pomohl Chomutovu k historickému postupu do 1. ligy. Ve stejném roce byl také oceněn v anketě Sportovec Chomutovska v kategorii jednotlivců. Zúčastnil se i Poháru mistrů hraném ve finském Seinäjoki, kde se chodovský tým umístil na skvělém třetím místě. V Tipsport superlize v ročníku 2017-2018 se s týmem Chodova umístíl na 3. místě. 

Po sezóně 2018/2019 se rozhodl vrátit ze studijních důvodů do Chomutova. Sezóna však nebyla dohrána z důvodu koronaviru. Další sezonu se rozhodl vrátit do nejvyšší soutěže, kde hájil barvy SKV. Po 2 letech svou florbalovou kariéru uzavřel.

Karel má spoustu zkušeností s vedením dětí a mládeže. Trénoval žákovský tým v klubu Florbal Chomutov, kde také pomáhá s výchovou mladých nadějných brankářů. Už několik let zastává pozici trenéra na populárním florbalovém kempu.

Vanda Hrbková 

Vanda Hrbková vystudovala učitelství, obor český jazyk a tělesná výchova.

Výkonnostnímu sportu se věnovala od deseti let. Nejprve několik let závodně plavala za plavecký oddíl Slavie Chomutov, ve dvanácti letech se začala intenzivně věnovat rychlostní kanoistice a deset let pádlovala za oddíl SC 80 kanoistika Chomutov. Během své závodní kariéry nasbírala mnoho medailí ze závodů českého poháru i z Mistrovství České republiky. Na Mistrovství světa dračích lodí 2010 byla členkou vítězné posádky v kategorii juniorek. V roce 2011 jako juniorka zvítězila na Mistrovství světa v krátkém kvadriatlonu.

Dětem se Vanda věnovala od střední školy. Učí sjezdové lyžování, je instruktorkou běžeckého lyžování. Již několik let pořádá také příměstský vodácký tábor na Kamencovém jezeře pod záštitou SC 80 kanoistika Chomutov. 

Petra Malecká 

Petra Malecká začala s florbalem v roce 2011 v místním klubu v Chomutově. Za FbC 98 Chomutov, nyní se klub jmenuje Florbal Chomutov, nastupovala v chlapeckých i dívčích kategoriích.

První větší úspěchy se dostavily v roce 2014. V květnu s regionálním výběrem starších žákyň Ústeckého a Libereckého kraje vybojovala 2. místo na závěrečném turnaji výběrů všech krajů z republiky. O prázdninách téhož roku si odnesla bronzovou medaili z největšího mezinárodního mládežnického turnaje na světě Prague Games.

V září roku 2015 se přesunula do pražského Herbadentu, dnes pod názvem Ivanti Tigers FK Jižní Město. Největším úspěchem bylo 2. místo v 1. lize juniorek v roce 2017.

Na začátku ledna 2018 se přesunula do jiného pražského týmu Tatran Střešovice. S Tatranem se zúčastnila turnaje Gothia Innebandy Cup ve švédském Göteborgu, kde získala bronzovou medaili. V play-down pomohla na Tatranu udržet extraligu žen i pro příští sezónu.

Petra se probojovala do juniorského reprezentačního cyklu v roce 2016-2018. S reprezentací objela plno mezinárodních akcí. V reprezentačním dresu se objevila na Czech Openu v Praze, na mezinárodním turnaji v maďarské Budapešti, na turnaji EFT ve švédském městě Malmö a na polském turnaji Polish Cup. Vše vyvrcholilo účastí na Mistrovství světa juniorek v Saint Gallenu ve Švýcarsku, kde si s národním týmem odvezla 3. místo.

V současné době hraje za Chomutov kvůli studijním povinnostem, ale v příští sezóně se chce vrátit do Prahy.

Tadeáš Melíšek 

    Ahoj Perkmoni!

Dovolte mi, abych se představil. Jmenuji se Tadeáš Melíšek a florbal šmrdlám už pěknou řádku let. Začínal jsem jako devítiletý v malé tělocvičně s hokejkou Arex z Globusu, co měla flex asi 98 (dodneška ji mám), s malými brankami a pochopitelně bez brankářů. Po dvou letech zmateného pobíhání jsem začal hrát za Štíry České Budějovice. Sice jsem stále zmateně pobíhal, ale alespoň pod dohledem trenérů. Ve Štírech jsem vydržel až do svého odchodu na vysokou školu do Prahy. V Praze jsem se stal součástí dnes již pověstné #bafamily. Během tří "pražských" sezón jsem si stihl odskočit na studijní pobyt do Švédska a vyzkoušet zde úroveň místních florbalistů ve čtvrté nejvyšší lize. Po návratu jsem marně bojoval s BA o postup do Superligy. Tu sezónu nám vystavila stopku ona "štulpna", určitě si vzpomenete, ne? Nicméně zanedlouho mi přišlo lasíčko ze Superligy, takže jsem se opět stěhoval na sever. Tentokrát však o kousek blíž - do České Lípy. Ze zmateného pobíhaní v malé tělocvičně se stalo zmatené pobíhání v o trochu větších tělocvičnách. Po necelém půl roce jsem byl však nucen svoji severskou etudu ukončit, protože jsem věnoval příliš času dojíždění, aniž by se to promítalo na mém času na hřišti. Když jsem hledal větší časové vytížení, ozval se Chomutov. Spoustu kluků jsem zde znal a na ročník 2019/2020 k nám přišel i můj pražský soused a spolužák Karel Šantora, co víc si přát? 

V létě to rozjedem, Perkmoni!  

Ondřej Šrámek 

Jmenuji se Ondřej Šrámek a v bráně to čapu už 7 let(první dva roky jsem byl kanonýr v poli). Největší část kariéry jsem strávil v domácím prostředí Florbalu Chomutov. Zde hraju i teď, ale od svých 16 let trénuju s A-týmem Sparty. Od mladších žáků jezdím pravidelně s výběrem Ústeckého kraje. Ve čtrnácti letech jsem vyhrál s týmem své první zlato na turnaji vyběrů. Později ve 14 jsem jel s výběrem Ústeckého kraje na ODM(Olympiáda dětí a mládeže) kde jsme získali 3. místo.A pak už to je zas pořád jenom bronzová nadílka u mé kariéry. V patnácti letech jsem měl první zkušenost s reprezentací ČR, kdy jsem trénoval s týmem U17 a U19. Později v šestnácti jsem trénoval už jenom s U17. To by bylo o vše, co bych vám chtěl takhle říct o sobě. 

Tak v létě na to vlítneme PERKMONI!

Markéta Prontekerová

Markéta Prontekerová studuje na střední škole pedagogické v Praze.

Ve svých 7 letech se dostala k florbalu skrze chomutovský DDM (Dům dětí a mládeže). O rok později přešla do klubu Florbal Chomutov, dříve také pod názvem FBC 98 Chomutov.

První větší medaile se dostavila v roce 2014 a to bronzová medaile na mezinárodním mládežnickém turnaji Prague games. Rok na to s týmem mladších žákyň Ústeckého a Libereckého kraje získala bronzovou medaili na závěrečném turnaji všech krajů z České republiky.

V září 2016 přišla první nabídka z pražského klubu Tatran Střešovice, kam také následně přestoupila.

Rok 2018 byl pro Markétu poměrně úspěšný, hned v lednu vybojovala s týmem juniorek třetí místo na turnaji Gothia Innebandy Cup ve Švédsku a o 4 měsíce později se stala vicemistrem na MČR dorostenek. Zároveň v tomto roce jako 17 letá začala hrát nejvyšší ženskou ligu v České Republice (extraligu žen). V červenci 2018 byla poprvé nominována do širšího kádru juniorské reprezentace České republiky, kde do dnes působí a čeká se zbytkem týmu, jestli se odehraje slibované mistroství světa juniorek plánované na květen roku 2021 ve Švédsku. Toto MS bylo odloženo z roku 2020 o rok z důvodu koronavirové krize.

V roce 2019 získala druhé místo v kategorii G18 na turnaji Prague games, kde byla zároveň vyhlášená nejužitečnější hráčkou Tatranu Střešovice. O rok později tedy v roce 2020, na stejném turnaji vybojovala s týmem juniorek opět v kategorii G18 zlatou medaili.

V současné době je stabilním hráčem "A" týmu žen v klubu FAT PIPE Florbal Chodov. 

PERKMON TÝM 2020
PERKMON TÝM 2020