Florbalová akademie 2020

17.08.2020

10. až 14. srpna 2020 proběhl 3. ročník Florbalové akademie PERKMON, kterou jsme si, jako každý rok, náramně užili. Třicet mladých florbalistů, ale i plavců softbalistů a dalších sportovců jsme přivítali v pondělí ráno tradičně lákavou snídaní, kterou nám nachystalo Lagarto café. Rodiče se nastartovali do práce ranní kávou a nás dortíčky a tousty naladily na pestrý sportovní program. Tradičně jsme nejvíce času trávili v Základní škole Chomutov, Akademika Heyrovského 4339, pro venkovní činnosti nám zdarma poskytl své kurty TJ VEROS Chomutov.

Hned v pondělí nás potěšili svou návštěvou Pepe a Pipi, díky nimž jsme si zahráli bumber ball a vyzkoušeli lukostřelbu. Opět jsme si zatrénovali s osobnostmi českého florbalového světa, konkrétně s Denisou Billou, nejproduktivnější hráčkou extraligy a její spoluhráčkou Markétou Prontekerovou. Přínosné bylo také dopoledne s Pepou Juhou, florbalovým juniorským mistrem světa. A protože je léto v plném proudu, strávili jsme alespoň jeden den u vody. Na loděnici kanoistického oddílu SC80 Chomutov na Kamencovém jezeře jsme sehráli bitvu v kanoepolu a ve vodním florbalu.

Týden utíkal a najednou tu byl čtvrtek večer a my se sešli opět i s rodiči, tentokrát však při večerním ohni na Hřebíkárně, který byl zpestřen kytarou a zpěvem. Maminkám a tatínkům jsme v deset hodin zamávali a s velkým očekáváním jsme se přemístili do tělocvičny, kde nás čekala HEROS night. Noční florbalová soutěž dovedností ve světle reflektorů je zkrátka něco, co se člověku jen tak nepoštěstí. Poslední noc jsme společně přespali opět na Hřebíkárně a týden byl završen páteční PERKMON turnaj týmů a vyhlášením vítězů celého týdne.

Je neuvěřitelné kolik pozitivních zážitků člověk může nasbírat během jednoho týdne, a proto, jen co týden skončil, už se na naše Perkmony opět těšíme! 😊

VIDEO PONDĚLÍ 

VIDEO REPORTÁŽ PONDĚLÍ 

VIDEO ÚTERÝ 

VIDEO STŘEDA

VIDEO ČTVRTEK

VIDEO PÁTEK  

FOTO PONDĚLÍ 

FOTO ÚTERÝ

FOTO STŘEDA

FOTO ČTVRTEK 

HEROS NIGHT 

FOTO PÁTEK