Florbalová akademie PERKMON 2019

25.08.2019

Také letošní léto se od 12. do 16. srpna 2019 konala Florbalová akademie PERKMON. Jako loňský rok nám hlavní zázemí poskytla Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4339. Naše malé florbalisty opět čekal týden plný zážitků, a to nejen s florbalkou a míčkem. V pondělí ráno naladila děti i jejich rodiče čerstvá snídaně, kterou pro ně připravilo Lagarto cafe. A pak už jsme šli na to. Během týdne nás opět navštívily florbalové hvězdy, nejprve si perkmoni připravili všetečné otázky pro extraligové hráčky Kateřinu Pisárovou, Elišku Chudou, Daniela Kvaskovou a Lucie Špačkovou. Ve středu nás svým milým projevem poctil účastník MS ve florbalu v Praze Lukáš Ujhelyi, se kterým si naši sportovci také zahráli.

Tento týden nechyběla ani návštěva loděnice kanoistického oddílu SC80 Chomutov. Slunečný den jsme si užili hrou na kajacích a vodním florbalem.

A protože nás rozhodně nikdy nepřemůže nuda, ve čtvrtek jsme společně vyjeli na Klínovec, kde nás čekal desetikilometrový trail na horských koloběžkách a výjezd lanovkou zpět na vrchol Krušných hor. Tento den ovšem zdaleka nekončil, i když jsme se po odpoledním florbalovém tréninku na chvíli vydali domů, v půl sedmé už nás čekal další program. Turnaj v basketbalu, opékání buřtů, PERKMON skill games a spaní na Hřebíkárně, nebudete tomu věřit, ale to vše jsme stihli během čtvrtečního večera.

V pátek ráno jsme posnídali na Hřebíkárně, kam jsme také celý týden chodili na chutné obědy a už nás čekal závěrečný turnaj PERKMON games, který rozhodl o celkovém soutěžním pořadí týmů. Celý týden byl završen slavnostním vyhlášením, předáváním cen a samozřejmě tou nejlepší náladou.


- Fotky- ODKAZ

heslo:perkmon

kód: perkmon