Léto s Vandou 2020

02.08.2020

Nezastavili jsme se ani před koronavirem, a tak od 27. do 31. července 2020 proběhl 7. ročník tradičního příměstského vodáckého tábora Léto s Vandou. Děti nám přinesly kopu štěstí, takže jsme s nimi prožili snad nejhezčí týden letošního roku. Slunečné dny jsme strávili pádlováním a závoděním na kánoích, kajacích a dalších plavidlech. V úterý jsme se vyřádili díky Pepe a Pipi v aqua zorbingových koulích, také jsme si zahráli bumper ball. A opět jsme neopomněli procvičit mozečky! Tentokrát jsme se ve středu dopoledne vydali do Zooparku, kde jsme spojili procházku mezi zvířátky s vědomostní soutěží týmů.

Program byl opravdu nabitý, kromě zmíněných aktivit děti dále absolvovaly např. orientační běh v areálu Kamencového jezera, každý den si měly možnost v kreativním koutku vyrobit náramek, lampión, lapač snů a další drobnosti.

Ve čtvrtek večer jsme se setkali i s rodiči při večerním opékání. Maminky a tatínkové tak měli jedinečnou příležitost vyzkoušet si jízdu na různých plavidlech se svými ratolestmi. Prožili jsme tak velmi příjemný večer a kdo s námi vydržel, dočkal se krásného zpěvu v doprovodu kytary a bubnů.

Náš týden jsme zakončili pátečním závodem biatlonu dvojic, týmovým stavěním pískových hradů a slavnostním vyhlášením vítězů.

S některými z malých sportovců se ještě uvidíme na naší Florbalové akademii a na Vás ostatní se už moc těšíme zase za rok! 

ODKAZY:

FOTODOKUMENTACE 1

FOTODOKUMENTACE 2