PERKMON 2023

06.08.2023

Kanoepolo, skákací hrad, návštěva hokejisty NHL, pouštění balonků a spousta dalších netradičních aktivit letos čekala děti na PERKMONU.

Letošní ročník jsme pojali netradičně i proto, že jsme propojili Léto s Vandou a Florbalovou akademii. V pondělí ráno jsme se všichni sešli na Gymnáziu Chomutov při tradiční snídani, program jsme společně zahájili seznamovacími hrami. Pak už se Perkmoni vrhli na florbal a Vandíci vyrazili pádlovat na loděnici na Kamencové jezero. Po obědě v Tajze jsme měli společný program, kanoepolo, biatlon, kohoutí zápasy nebo skákání do kruhu.

Perkmony ve středu navštívil Jakub Lauko, hráč bostonských medvědů. Jakub si s dětmi zahrál florbal a každému věnoval podpis.

Protože nám tentokrát nepřálo počasí, strávili jsme večer s rodiči také jinak než obvykle. Pro soutěžní dvojice rodič-dítě jsme připravili několik disciplín v hale. Stihli jsme se také ubytovat a v deset hodin jsme se vrátili na PERKMON night. V záři světel děti absolvovaly nájezdy, střelbu, a protože jsme letos nebyli všichni florbalisti, přibyla štafeta na longboardu a blazespody.

Na čtvrtek nám vysvitlo sluníčko, a tak jsme téměř celý den strávili na Kamencovém jezeře. Ani letos nechyběl vodní florbal, zahráli jsme si také plážový fotbal, zazávodili jsme si v duatlonu. Odpoledne bylo hravé. Vyřádili jsme se na skákacím hradu a ve vodním nafukovacím válci. Po večeři jsme ještě stihli kvízovou hru – Hledání ztracené Vandabanky, která byla úspěšně nalezena.

Pátek uběhl jako voda, čekal nás celokempový turnaj ve florbalu. Po obědě jsme vypustili balonky štěstí. Odpoledne ještě někteří z nás stihli projížďku po Kamencovém jezeře na kajaku a kánoích a spěchali jsme na vyhlášení vítězů.

Doufáme, že si z týdne kromě medailí a cen odnesly děti spoustu příjemných prázdninových zážitků. My trenéři jsme si letošní PERKMON opět moc užili a těšíme se na další akci. 😊

FOTODOKUMENTACE 

Pondělí 

Úterý 

Středa 

Čtvrtek 

Pátek